Linnaorienteerumine puudega inimestele: "Tallinna puud ja puuded"

Hind: Tasuta: 0 €

16:00 - 20:00

Eesti Loodusmuuseum kutsub 27. mail seiklema "Tallinna puud ja puuded" linnaorienteerumisele, kus avastame Kadrioru pargi võlusid ja väljakutseid! Meie eesmärk on orienteerumishuviliste kõrval kaasata ka kõiki puudega inimesi, kes soovivad ja suudavad nautida orienteerumist ja värskes õhus liikumist. Saatjaga või ilma, ratasroolis, karkudel või mistahes abivahevahendiga!

Orienteerumine toimub 27. mail Kadrioru pargis. Start on avatud kell 16.00-17.30 ning finiš suletakse kell 20.00. Kohal on ka viipetõlk. Üritus toimub koostöös Eesti Orienteerujate Liidu linnaorienteerumise raames, mille kohta leiab rohkem infot linnaorienteerumine.ee leheküljelt.

Avastame arvukalt laugeid maastikke ja võtame punkte ka ligipääsetavatest kohtadest, et kõik soovijad saaksid oma võimete piires linnaorienteerumises kaasa lüüa ega poleks kõrvale jäetud. Kohapeal on ajutised tualetid ja ligipääsetav linnatualett.

Loodusmuuseumi inimesed on hea meelega kõigile abiks ja toeks! Üritusega soovime tähelepanu juhtida Loodusmuuseumi "Puudega linna" näitusele ja puudega inimeste tähtsusele ühiskonnas.

„Tallinna puud ja puuded“ on Eesti Loodusmuuseumi näituse „Puudega linn“ eelregistreerimisega eriüritus – vaata lähemalt Fientast. Osalemistasu on 0 eurot. Registreerimine lõppeb 20. mail.

Üritust toetavad linnaorienteeumine.ee ja orienteerumise neljapäevakud ton.ee.

Kohtumiseni Kadriorus!

Asukoht kaardil

  • Aadress:

Üritus on eelregistreerumisega. Vaata rohkem Fientast.