Ruumide rent sinu sündmuseks

Kas tahaksid sünnipäeva või muud pidulikku sündmust tähistades pakkuda sõpradele midagi erilist ja meeldejäävat? Korralda meie juures pidulik vastuvõtt, interaktiivne koolitus, hubane seminar või töine konverents! 

Pakume ürituse läbiviimiseks õppeklassi, suurt näitusesaali ja muuseumihoovi. Meil on olemas esitlustehnika (dataprojektor, ekraan, sülearvuti). Lisaks oskame soovitada häid toitlustajaid ning pakume võimalust sisustada üritus näiteks muuseumi giidituuriga või mõne muu loodusteemalise programmiga. 

Sündmus muuseumis hoovisMeil saab võõrustada nii väiksemat kui ka suuremat seltskonda. Programmi koostamisel oleme paindlikud – arvestame võõrustaja huvide ja soovidega ning leiame üheskoos sobivaima lahenduse meeldejääva sündmuse tähistamiseks. Pakume kasutamiseks muuseumi suurt saali või valgusküllast muuseumihoovi. Oskame soovitada häid toitlustajaid ning teha ettepanekuid programmi osas.

Hinnad algavad 200 eurost (paaritunnine koosviibimine muuseumituuriga).

Lisainfo ja tähtpäeva tellimine: @email

Ka erapidudele kehtivad Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangud seoses nakkusohutuse tagamisega. Ajakohast infot leiab veebilehelt www.kriis.ee.