Kevadine venekeelne linnalaager: linnud - kevadekuulutajad!

Hind: 35 € Hinnas sisaldub lõunasöök

10:00 - 15:00

Eesti Loodusmuuseum ootab 1.-4. klassi õpilasi venekeelsesse linnalaagrisse "Linnud - kevadekuulutajad!". Laager toimub vene keeles, eestikeelsete terminitega.

Lapsed saavad uurida lindude mitmekesisust, õpivad tundma meie ränd- ja paigalinde. Mida teevad linnud kevadel? Laagri programm koosneb mängudest ja põnevatest ülesannetest, uurime lindude laulu, sulgi, pesasid ja tegevusjälgi. Kinnistavate mängude ja tegevuste kaudu saavad lapsed ülevaate sellest, kuidas kevadel metsas elu käib.

Laagrihinnas sisaldub lõunasöök muuseumis.

NB! Kui teil on laps, kes vajab mingil põhjusel eritähelepanu, palun sellest meile kindlasti enne laagrit teada anda.

Лагерь «Птицы- вестники весны»

Эстонский музей природы предлагает принять участие в лагере, который пройдет в апреле.

Лагерь проходит на русском языке, при этом используются термины на эстонском языке. Названия всех птиц изучаем на двух языках.

Тема лагеря «Птицы-вестники весны». В ходе увлекательной программы ребята смогут изучить птиц Эстонии, в зале музея. Программа лагеря состоит из интерактивных игр и увлекательных заданий. Будем изучать голоса птиц, гнезда пернатых, следы птиц.

Приготовим самодельный кормовой шарик, для кормления синиц.
Лагерь рассчитан на детей в возрасте с 8 - 11 лет
Обед включен в стоимость.
Продолжительность лагеря 5 часов.
С 10.00-15.00 часов.

Asukoht kaardil