Lisaks näitustele

Näitustele annavad palju juurde ka erinevad lisavõimalused, mida muuseumise pakume. Rohkem infot näitustel välja pandud liikide ja koosluste kohta saab kuulata audiogiidist. Liitreaalsuse abil aga võimalik mõned eksponaadid lausa ellu äratada. Ja kui tahad, võid virtuaalreaalsuse abil 100% mõnda teise keskkonda sukelduda. Oma nutiseadmega on kõigil lastel ja lapsemeelsetel võimalik mängida põnevat nutimängu Missioon: loodus. 

Audiogiid

Et Loodusmuuseumi uudistamine veelgi sisukam ja põnevam oleks, kasuta julgelt meie veebipõhist audiogiidi! Audiogiidi saad kuulata oma isiklikus seadmes (näiteks telefonis, tahvelarvutis, sülearvutis) veebibrauserit kasutades - ühenda oma seade loodusmuuseumi avalikku wifi võrku LM_public ja asu kuulama! Audiogiid on saadaval eesti, vene, inglise keeles.
Audiogiidi on kõige mugavam kasutada kõrvaklappidega. Võta oma kõrvaklapid võimalusel kaasa!

Liitreaalsus

Meie püsiekspositsioonist leiad kokku 9 liitreaalsuse elementi, mille saad oma nutitelefoni abiga ellu äratada. Otsi põrandalt QR-koode, skänni, jälgi telefoni juhiseid ja kohtu näost-näkku ürgelukate või tänapäevaste imeloomadega. 

 

Missioon: loodus

On aasta 2077 ja kuri Kapten Kõnts on hävitanud pea kogu planeedi looduse. Seda kõike selleks, et müüa kallist purgiõhku ja selle pealt tulu teenida. Nüüd vajavad tuleviku teadlased sinu abi, et taastada erinevaid looma- ja taimeliike ning päästa maailm!

Eesti Loodusmuuseumil on valminud uus interaktiivne nutimäng, mida saab mängida meie muuseumis kohapeal. Mängimiseks pole vaja teha muud, kui laadida alla Useeum äpp ja tulla muuseumisse kohale. 

Äpi saad alla laadida Google Play poest või AppStore'ist. Või skänni lihtsalt see ruutkood siin!

QR-kood, mis viib Google Play poodi alla laadima Useeum äppi