Ruumide rent sinu sündmuseks

Kas tahaksid sünnipäeva või muud pidulikku sündmust tähistades pakkuda sõpradele midagi erilist ja meeldejäävat? Korralda meie juures pidulik vastuvõtt, interaktiivne koolitus, hubane seminar või töine konverents! 

Pakume ürituse läbiviimiseks oma näitusesaale, hubast sünnipäevatuba Võlumets, õppeklassi ja muuseumihoovi. Meil on olemas esitlustehnika (projektor, ekraan, sülearvuti). Lisaks oskame soovitada häid toitlustajaid ning pakume võimalust sisustada üritus näiteks muuseumi giidituuriga või mõne muu loodusteemalise programmiga. 

Meil saab võõrustada nii väiksemat kui ka suuremat seltskonda. Programmi koostamisel oleme paindlikud – arvestame võõrustaja huvide ja soovidega ning leiame üheskoos sobivaima lahenduse meeldejääva sündmuse tähistamiseks. 

Täiskasvanute sünnipäevaprogrammi hind algab 200 eurost ja sisaldab 2 tundi ruumirenti ning majatuuri. Lisanduvad täiendavate teenuste hinnad. 

Seminariruumi (15 – 20 inimesele) või muuseumihoovi rent  + majatuur muuseumi lahtioleku aegadel – alates 60 eurot/h, sõltuvalt tellitud lisateenustest ja kestusest. Kui muuseum on suletud – hind alates 70 eurot /h.

Jõulupidude hind on alates 600 eurot, oleneb grupi suurusest, lisateenustest ja ajalisest kestusest.

Lisainfo ja tähtpäeva tellimine: @email