Children's camps

During the summertime and school holidays we organize nature themed camps for children. The camps study language is mostly Estonian, some camps are also organized in Russian. 

As we offer some English language study programmes on nature topics, we can accommodate these for you, if you wish to visit us with your summer camp group. 

Please contact us to discuss the options @email 

 

Kutsume lapsi suvelaagriseiklustele!

Image

Venekeelne laager "Putukad"

Eesti Loodusmuuseum ootab kõiki lapsi perioodil 18.06-21-06.24 suvistesse päevalaagritesse! Kui su laps on vaimustatud putukatest ning tahab neid rohkemgi uurida, siis see laager sobib just talle!

Laagri esimese päeva programmis uurime putukaid mikroskoobi all, mängime muuseumis põnevaid mänge ning võtame ette retke Kadrioru parki. Teisel päeval võtame lisaks putukate uurimisele muuseumis ette ka retke Paljasaarele, kus meil on abiks sõelad ja luubid ning paneme proovile oma liikide määramise oskuse.

Laagrid toimuvad vene keeles eestikeelsete terminitega.

Esimene laagrivahetus 18.06-19.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 16.
Teine laagrivahetus 20.06-21.06.24. Algus mõlemal päeval kell 10 ja lõpp kell 16.

Vanus: 9-11aastased.

Hind sisaldab lõunasööki ja oodet.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel lisatähelepanu, palume sellest meile enne kindlasti teada anda. Piletid Fientast.

Image

Suvelaager "Suvised loodusseiklused"

Eesti Loodusmuuseum kutsub kõiki 14-16aastaseid noori suvisesse laagrisse, mis toimub Peipsi ääres, Remniku puhkekülas. Viiepäevase laagri jooksul käime looduses matkamas, teeme erinevaid põnevaid loomingulisi projekte, uurime putukaid, mängime looduse bingot ja omaette adrenaliinirohke väljakutse on põgenemistuba looduses. Lihvime ellujäämisoskusi, peame saunaõhtut ning viimasel päeval tuleb külla teadlane Aare, kes õpetab liblikate ööpüüki ning jutustab õhtul lõkke ümber huvitavaid lugusid. Need viis suvepäeva on täis lõbusaid seikluseid, pallimänge, ujumist, SUP-lauatamist ja unustamatuid elamusi!

Transport: Tallinn-Jõhvi rongiga, Jõhvist kohaliku transfeeriga Remnikule.

Hinnas sisaldub transport, kõik toidukorrad (lisaks õhtuoode), majutus. Kui kaasas pole oma voodipesu, lisandub 10 eurot.

Täpsemad detailid väljumis- ja saabumisaegade osas saadame osalejatele vahetult enne laagrit e-kirjaga.

NB! Kui teie laps vajab mingil põhjusel erilist tähelepanu, palun sellest meile enne kindlasti teada anda.

Piletid Fientast.