меню

Seeneretk Veiko Kastanjega

Стоимость: Retk ja muuseumi külastus: 35 € / Sooduspilet retkele ja muuseumi külastus: 30 € Tudeng, pensionär

11:00 - 14:00

Ka sel aastal korraldab Eesti Loodusmuuseum koostöös mükoloog Veiko Kastanjega eksklusiivseid seeneretki. Tänavu on meie retke väljavaated eriti head, lubades osalejatel nautida mitte ainult positiivseid emotsioone ja värsket õhku, vaid ka rikkalikku seenesaaki.

Hinnatud retkejuht ning seenehariduse edendaja Veiko Kastanje on lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogia eriala ning tõlkinud erinevaid seeneteemalisi raamatuid eesti keelde.

Retk sisaldab:
- juhendaja pidevat tuge ja juhendamist;
- seente määramist
- põnevaid seenejutte!

Lisaks saavad kõik osalejad kingituseks Eesti Loodusmuuseumi pileti. Kui on soovi selle piletiga tulla juba enne retke algust seenenäitusele 7.–17. septembril, palume pärast ostu sooritamist kirjutada @email.

Saame kokku retke päeval kl 11 Juminda poolsaarel – täpset asukohta avaldame ainult matkale tulijatele ja saadame juhendi e-postiga. Häid kohti hoitakse ikka saladuses!

Retk ei sisalda tranporti, kohale minek on oma transpordiga!

Kaasa peab võtma: ilmale vastav erksavärvilise elemendiga riietus (nt sobib hästi helkurvest, mis on autos tavaliselt juba olemas), kummikud või matkasaapad, vihmakeep, seenenuga, seenekorv, snäkk, vesi, laetud akuga mobiiltelefon, vajadusel ravimid.

Matk toimub, kui retkel on vähemalt 12 osalejat - kutsu ka sõpru kaasa, siis retk toimub kindla peale!

Osta pilet Fientast: https://fienta.com/s/seeneretk-juminda-poolsaarele-mukoloog-veiko-kasta…

22. septembri retkel kehtib soodushind pensionäridele ja tudengitele.

Местоположение на карте

  • Адрес: