Selgrootutest Eestis - lülijalgsed ja limused

Местоположение:

muuseum

Стоимость: Õpilane: 6 € / Saatja: 0 € (kuni 2 inimest)
Длительность занятия:

60 min

Занятие подходит для учеников следующих классов: 8. klass

Murakamärgis tähistab läbimõeldud programmiElurikkust tutvustav ja väärtustav programm võimaldab õpilastel praktilise töö käigus uurida  lähemalt 4 erinevat selgrootute rühma: putukaid, vähilaadseid, ämblikulaadseid ja limuseid. Paaristöös õpitakse stereomikroskoobi abil eristama erinevaid lülijalgsete rühmi välistunnuste alusel, eraldi uuritakse putukate suuaparaati ja selle seost toitumisega. Lisaks tulevad vaatluse alla ka teod, keda määratakse ja rühmitatakse. Vaatlus- ja märkamisoskust aitab arendada mageveekarpide võrdlemine. Tunni põhirõhk on küll lülijalgsetel ja limustel, kuid et paremini mõista selgrootute mitmekesisust ja osa looduses, avastavad ning rühmitavad õpilased ka mullas elavaid selgrootuid.

Loe programmi kohta rohkem SIIT.

Programmi tellimiseks klikka siia: tellin programmi Selgrootutest Eestis - lülijalgsed ja limused

Programmi tellimiseks väikeklassile (kuni 16 õpilast) klikka siia: tellin programmi Selgrootutest Eestis - lülijalgsed ja limused!

Enne muuseumikülastust tutvu ka palun meie kodukorraga >>>