Seeneretked

Seenenäituse 60. juubeli puhul korraldame 12.-15. septembril neli eksklusiivset seeneretke Juminda poolsaarele seeneteadlase Veiko Kastanje seltsis.

Hobiseenelisele võib olla rõõmsaks üllatuseks kui mitmekesine ja rikkalik on kohalik seeneriik ja suure tõenäosusega õpib retke käigus tundma mitut uut gurmee-elamusi pakkuvat liiki, mis hakkavad rikastama senist kukeseene-puravikulauda.

Veiko Kastanje on õppinud mükoloogiat ja botaanikat Tartu Ülikoolis ja töötanud külalisteadlasena Helsingi Ülikoolis, Göteborgi Ülikoolis ning Belgia rahvuslikus botaanikaaias. Veiko on tõlkinud eesti keelde mitmeid seeneteemalisi raamatuid ning ta on hinnatud seeneretkejuht ja seenehariduse edendaja.

Retk sisaldab 20 inimesele bussisõitu looduskaunisse seenemetsa Jumindal, juhendatud seeneretke, seente määramist, lõputult põnevaid seeneteadmisi, linnupetet metsas, turvalist kojusõitu ning tasuta Loodusmuuseumi perepääset igale grupiliikmele, et hiljem koos oma perega 60. seenenäitust külastada.

Retk sobib suurepäraselt ettevõtte meeskonnaürituseks või sõpruskonna väljasõiduks ja selle kestus on orienteeruvalt kl 10-15.

Hind grupile 990 €, grupis kuni 20 inimest.
Lisainfo: @email
 

Harilikud kivipuravikud sambla taustal. Autor Vello Liiv