Huviharidus

Eesti Loodusmuuseum kutsub lapsi  2023/2024. õppeaasta loodusringidesse! 

Meie loodusringides saavad lapsed veeta oma vaba aega huvitavalt ja kasulikult turvalises ning sõbralikus keskkonnas, saades samal ajal uusi teadmisi ja sõpru!

Eesti Loodusmuuseumi klubid käivad koos septembrist maini Eesti Loodusmuuseumis aadressil Tallinn, Lai tn 29a.  Matkad, külaskäigud ja eriüritused võivad toimuda ka eelnevalt kokkulepitud ajal väljaspool huviringi aegu. 

Klubi liikmemaks on sõltuvalt vanusegrupist ja kokkusaamiste kordadest 20 kuni 39 eurot kuus. NB! Veebruari lõpu 2024 seisuga on vabanenud kohti kõikidesse ringidesse.

Täpsemalt loe klubide tegevuste ja õppeplaanide kohta altpoolt. Lisaküsimuste korral võta ühendust e-posti teel @email

 

 

Beebide loodusring

Uuel aastal avame esmakordselt loodusringi kõige väiksematele loodushuvilistele! Ootame meie huviringi lapsi vanuses 9-24 kuud koos ühe saatjaga. Saame kokku kaks korda kuus reedeti kl 11. 
Osalustasu on 20 eurot kuus.

NB! Vabanenud on kaks kohta, soovi korral kirjuta palun @email.

 

2 poissi istuvad murul ja uurivad loodust. Tillukeste teadlaste klubi

Tillukeste teadlaste klubi

Tillukeste teadlaste klubis õpetame loodust avastama läbi põnevate mängude, tegevuste ja katsete. Klubis osalevad 4-7-aastased lasteaialapsed ilma saatjata.

Avame kaks gruppi: saame kokku kaks korda kuus laupäeviti kell 11 ja kl 12.

NB! Vabanenud on kaks kohta grupis, mis käib koos laupäeviti kl 12. Soovi korral kirjuta palun @email.

Osalustasu on 20 eurot kuus.

Kui soovid jääda ootenimekirja, kirjuta palun @email. 

 

 

Väikeste teadlaste klubi

Väikeste teadlaste klubi ootab 7-10-aastaseid loodushuvilisi lapsi. Lapsed õpivad jälgima ja hindama loodust, ammutavad uusi teadmisi botaanikast, zooloogiast ja geoloogiast ning viivad läbi põnevaid laborikatseid. 

Üks kord kuus korraldame väljasõidu või matka. 

Saame kokku kord nädalas teisipäeviti kell 14.30-16.00. NB! Sellesse gruppi on veel vabu kohti! Klubi alustab tööd 26. septembril.

Osalustasu on 39 eurot kuus.

Registreerimisvormi leiad altpoolt. Küsimused ja lisainfo @email 

2 tüdrukut kükitavad lombi juures ja uurivad tigusid ja kivikesi. Väikeste teadlaste klubi

 

 

 

Pikkade punaste juustega tüdruk ja lokkis juustega poiss istuvad matkariietes metsas maas ja uurivad loodust. Noorte teadlaste klubi

Noorte teadlaste klubi

Noorte teadlaste klubi on mõeldud 4.-6. klassi õpilastele. Noored omandavad oskuse vaadelda ja hinnata ümbritsevat loodust, saavad uusi teadmisi taimestikust, loomastikust ja geoloogiast ning viivad läbi praktilisi katseid laboritingimustes. Üks kord kuus korraldame väljasõidu või matka. 

Saame kokku kord nädalas kolmapäeviti kell 16.00-17.30.
Osalustasu on 39 eurot kuus.

Klubi alustab tööd 20. septembril.

Registreerimisvormi leiad altpoolt. Küsimused ja lisainfo @email 

Venekeelne meediaklubi "Loodus läbi objektiivi"

Meediaklubis saavad 11–14-aastased lapsed proovida oma kätt podcastide ja videomaterjalide loomisel, uurides oma kodukoha loodust. Klubilised saavad kogemusi avaliku esinemise alal, osalevad raadiosaadetes ning loova oma video- ja helimaterjalie, tutvudes linnaloodusega. Lapsed õpivad iseseisvalt stsenaariume kirjutama, omandavad oskused materjali monteerimisel ning neid ootavad põnevad vestlused teadlastega ja imelised avastused looduses.

Klubi käib koos kord nädalas esmaspäeviti kl 16.10-17.40. NB! Selle grupiga on veel võimalik liituda! Klubi alustab tööd 18. septembril.

Osalustasu on 39 eurot kuus.

Klubijuht on Eesti Loodusmuuseumi bioloog ja venekeelse meedia spetsialist Katerina Pesotski.

Registreerimisvormi leiad altpoolt. Küsimused ja lisainfo @email 

Registreerimisvorm